Заступник глави КМДА невдоволений стоном медицини

Маша Землянська
10 вересня 2014р. 15:06

Незадовільний стан столичної медицини спричинений не лише недофінансуванням галузі, а й нераціональним використанням коштів та корупцією. Про це під час громадських обговорень заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

«На жаль, головні лікарі столичних лікарень займаються не вирішенням реальних проблем, а заповненням ліжок з єдиною метою – щоб їм не урізали фінансування. Водночас, через те, що місто витрачає кошти на лікування в стаціонарі хворого на гастрит, коштів не вистачає на забезпечення ліжок у відділеннях онкології, хірургії, нейрохірургії тощо», – зазначив Радуцький. Крім того, заступник голови КМДА звернув увагу на наявність «кишенькових» страхових компаній та фондів при кожній столичній лікарні, через що спеціальні рахунки медичних закладів не отримують реальних коштів від тих благодійних внесків, які перераховують пацієнти.

Михайло Радуцький переконаний, що вирішити ці проблеми місто зможе шляхом переформатування системи медичних закладів Києва: «Я пропоную створити 7 лікарень інтенсивної терапії, а решту медичних закладів перепрофілювати на реабілітаційні лікарні та хоспіси. При чому місто це зможе зробити без додаткового фінансування».

 

Теги: Київ