"Бориспіль" прийняв виклик у Ice Bucket Challenge

Максим Опанасенко
10 вересня 2014р. 16:04

Співробітники аеропорту "Бориспіль" взяли участь в благодійному флеш-мобі Ice Bucket Challenge. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"9 вересня 2014 року з метою зібрати фінансову допомогу для української армії співробітники підприємства облилися холодною водою на пероні біля найбільшого терміналу країни. Головний аеропорт України прийняв виклик від інтернет-проекту Aviation life та передав естафету аеропортам "Харків", "Львів", а також авіакомпанії WindRose, які повинні дати свою відповідь протягом одного тижня. Метою соціальної кампанії є збір коштів для допомоги учасникам АТО" - йдеться в повідомленні.


Разом з цим, у "Борисполі" кажуть - 38 їхніх працівників зараз воюють на сході країни. Тож лишатися осторонь вони не можуть.

Ice Bucket Challenge - міжнародний флеш-моб, який українці переробили на свій лад. За умовами людина, які кинули виклик, має облитися холодною водою і зняти це на відео, або ж пожертвувати певну суму на благодійність (АТО чи Фонд "Таблеточки"). Або ж зробити і те, й інше. Після виконання завдання учасник передає естафету трьом іншим людям.

Теги: Київ