На Андріївському ввечері аукціон на поміч АТО

Маша Землянська
11 вересня 2014р. 10:32

О 18:30 в приміщенні музею Кавалерідзе на Андріївському узвозі, 21 відбудеться благодійний аукціон, кошти від якого будуть передані на лікування військових постраждалих під час АТО.

«В якості лотів на благодійному подію будуть представлені роботи відомих українських діячів культури, а також молодих майстрів. На сьогоднішній день майстерня зібрала 160 авторських робіт, виконаних в різних техніках: живопис, кераміка, графіка і вишивка. Після відкриття перед-аукціонної виставки, на якій було представлено 90 робіт, в музей щодня приносили свої твори початківці і видатні майстри, і тепер їх 160. Це ще раз демонструє, як всі переживають за Україну і солдат, які захищають її і намагаються по можливості допомогти. На аукціоні буде представлено авторські роботи таких майстрів, як: Гурин, Франчук, Пушкаш, Проценко, Бельмега, Крисаченко, Гук, Куцаченко, Поляков, Трофименко. Чорний, Рибалко, Шемседінова, Портнова, Кириченко, а також роботи учнів художньої студії Art-status та інші», - йдеться в повідомленні організаторів.

Твори на аукціоні настільки різні, що кожен зможе підібрати собі до смаку. Ціни починаються від 100 гривень. Але, звичайно, лоти робіт від іменитих майстрів будуть починатися від 6000 - 10000 тисяч гривень.

Теги: Київ , гроші