Незаконним МАФам виключать світло

Максим Опанасенко
11 вересня 2014р. 11:54

Мерія обіцяє відключити світло київським МАФам, які незаконно підключилися до мереж електропостачання. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Так, вже обстежено законність підключення до ліній електропередач низки тимчасових споруд, які розміщені на просп. Перемоги, 33-35 біля станції метро Політехнічний інститут, також на вул. Малишка та вул. Попудренка (станція метро Дарниця), на просп. Перемоги, 136 (біля станції метро Житомирська), на просп. Палладіна (поблизу станції метро Академмістечко), біля станції метро Чернігівська та Лісова, а також на просп. Маяковського, 26. За результатами перевірки встановлено, що частина тимчасових споруд мають договори на споживання електроенергії. Ті тимчасові споруди, у яких відсутні дозвільні документи на споживання електроенергії, були відключені від електроживлення, а електричні кабелі демонтовано" - йдеться в повідомленні.

 Так, за інформацією мерії, від електроживлення вже відключено більше 50 МАФів. "Силами КП "Київміськсвітло" демонтовано 1049 м сторонніх мереж живлення тимчасових споруд, прокладених на опорах КП "Київміськсвітло" - кажуть в КМДА.

 

Теги: Київ