Держземагентство: 2 498 військових просять ділянки

Маша Землянська
12 вересня 2014р. 12:45

Станом на 12-е вересня військові та учасники добровольчих батальйонів подали 2 498 заяв на отримання земельних ділянок. Про це розказав голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Рудик. Також він повідомив, що вже ухвалено 953 рішення про передачу земельних ділянок загальною площею 734,78 гектари.

 «Сьогодні ми оновили дані щодо передачі земельних ділянок учасникам АТО. Як голова Держземагентства я ініціював цей процес ще на початку травня: відвідав більшість регіонів України, де провів серію роз’яснювальних брифінгів, побував у військових частинах та госпіталях, де лікувалися поранені бійці. Не відразу, але вдалося зрушити справу з місця.. Я особисто тримаю це питання на контролі, щоби не було жодної безпідставної відмови та жодного зволікання з оформленням документів.

Для тих, хто не знає, інформую, що Держземагентство надає дозвіл на розробку документації з оформлення земельних ділянок лише сільськогосподарського призначення та передає їх у власність, а також забезпечує інформацією громадян щодо наявності в межах населених пунктів вільних земельних ділянок, які можуть бути надані громадянам у власність. У той же час, до компетенції органів місцевого самоврядування належить ухвалення рішення про надання дозволу на розробку документації, а також її затвердження та передача земельних ділянок для житлового будівництва, садівництва, городництва в межах населених пунктів у власність учасникам АТО»!», - сказав Рудик.

Голова Держземагентства підкреслив: поки що цю ініціативу кволо підтримує місцева влада. До сьогодні жодного рішення не ухвалено в Одесі, Дніпропетровську, Києві, Запоріжжі та багатьох інших містах.

 

Теги: Київ , земля , гроші