КМДА закликає киян допомагати на потреби АТО

Маша Землянська
12 вересня 2014р. 15:34

Київська влада започатковує партнерство з волонтерською організацією «Міжнародний благодійний фонд «Хелп-Юкрейн». І закликає киян допомагати коштами на потреби АТО. Про це повідомив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

«Ми розпочинаємо співпрацю з фондом «Хелп-Юкрейн» щодо надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції. І наша перша робота полягає в доукомплектуванні 10 машин швидкої допомоги, які міська влада передасть у зону АТО», – пояснив він. За словами Радуцького, планується, що автомобілі будуть укомплектовані дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, іммобілізаційними комплектами (пневматичні шини та корсети), пульсоксиметрами, електрокардіографами та іншим медичним обладнанням. «Орієнтовна сума, необхідна для доукомплектування «швидких», – близько 3 млн грн. Тому київська влада звертається до всіх небайдужих киян, підприємців, великого бізнесу долучитися до збору коштів і допомогти бійцям, які захищають нашу Вітчизну», – закликав він.

Усі небайдужі кияни й підприємства можуть долучитися до збору коштів, звернувшись до волонтерської організації за тел.:+380502351710+380631005398+380509491170. Усю необхідну інформацію щодо використання коштів і надання благодійної допомоги можна знайти на сайті «Хелп-Юкрейн».

 

Теги: Київ , гроші