Кличко просить АМКУ ігнорувати скарги фармацевтів

Максим Опанасенко
14 вересня 2014р. 12:38

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до в.о. голови Антимонопольного комітету України з проханням не реагувати на звернення фармакологічних компаній, які оскаржують закупівлі ліків для столиці . Про це повідомляють "Наші гроші".

"Протягом 2013 року процедури закупівлі Департаменту охорони здоров’я блокувалися п’ять разів. За шість місяців 2014 року – чотири рази, з них три рази фірмою, що навіть не бере участі у процедурі закупівлі. З метою недопущення в подальшому блокування процедур закупівель, оголошених Департаментом охорони здоров’я, та невчасного забезпечення хворих столиці життєво необхідними препаратами просимо в межах чинного законодавства залишати без розгляду скарги фармакологічних компаній, що містять формальні ознаки та подаються до органу оскарження для затягування процедур закупівлі" - йдеться в листі Кличка до АМКУ.

За даними "Наших грошей" у 2014-му Департамент охорони здоров'я мерії оголосив 32 тендери, результативно завершилися десять, всі інші чиновники відмінили - через відсутність бажаючих взяти участь в торгах або ж відхилення всіх поданих пропозицій. Разом з цим, до АМКУ з початку року надійшло сім скарг на тендери Департаменту мерії, дві знаходяться у розгляді досі. 

 

 

Теги: Київ