Київські комунальники привласнили мільйон

Максим Опанасенко
15 вересня 2014р. 10:26

Прокуратура Святошинського району Києва почала кримінальне провадження стосовно посадовців комунального підприємства, які привласнили понад 1 мільйон бюджетних гривень. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Встановлено, що між КП по утриманню зелених насаджень та двома столичними товариствами було укладено договори на виконання робіт по вертикальному озелененню та квітковому оформленню на деяких об’єктах по проспекту Перемоги та Житомирському шосе. У подальшому, комунальники підписали акти приймання виконаних робіт, на підставі яких районним управлінням Державної казначейської служби перераховано приватним підприємствам понад 1 млн грн бюджетних коштів. Втім, як з’ясувалося, приватні підприємства, жодних робіт з висадки дерев не виконували. Роботи з озеленення виконані працівниками комунального підприємства власними силами" - йдеться в повідомленні.

Провадження відкрили за статтею "Зловживання владою або службовим становищем". Досудове розслідування проводить міліція Святошинського району.

 

Теги: Київ