В "Київпастрансі" відсторонили ряд чиновників

Максим Опанасенко
15 вересня 2014р. 13:37

Проти керівників автопарку №8 комунального підприємства "Київпастранс" відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Посадовців тимчасово відсторонили через низку системних порушень. На час перевірки в автопарку №8 введено тимчасове керівництво. Службова перевірка ведення фінансово-господарської діяльності ініційована колективом автопарку, який вказував на нехтування трудовим законодавством, нормами технічних регламентів" - йдеться в повідомленні.

Зокрема, аудит виявив відсутність 13 автобусів, які взагалі кудись зникли (взимку вони пішли на утилізацію, але не були списані, а були передані на переробку. Де гроші від утилізації - невідомо), щоденні зміни до планів зі здачі виручки, порушення щодо використання майна та приміщень. 

"Щоб викорінити корупційні фінансові схеми у структурних підрозділах, ми вжили контрольно-ревізійних заходів, а також запровадили практику роботи фінансово-контрольних комісій у підрозділах. Вони працюватимуть регулярно на кожному підприємстві, до їх складу входитимуть не лише фахові спеціалісти, а й представники профспілок. Впевнений, що інцидент в автопарку №8 буде застереженням для всіх керівників підрозділів підприємства" – заявив генеральний директор "Київпастрансу" Сергій Майзель.

Теги: Київ