Голосіївську РДА дали людині з орбіти Баленка

Максим Опанасенко
15 вересня 2014р. 15:36

Вранці на сайті президента з'явилося два укази. Перший - про звільнення нинішнього очільника Голосіївської РДА Миколи Даневича. Другий - про призначення на на цю посаду тимчасово виконуючого обов'язки. Ним став Андрій Мельничук. 

Хто ця людина? Депутат Київради від "УДАРу-Солідарності":

У своїй біографії на сайті Київради Андрій Мельничук написав - у 2010-2013 роках був директором ТОВ "Рітейл-Кепітал", з 2011-го і дотепер - директором ТОВ "Фінансова компанія "ТОВ "Рітейл-Кепітал".

Обидві зареєстровані в Києві, на Набережно-Хрещатицькій, 25. Засновником першої, за даними "Інформаційно-ресурсного центру", є Ірина Нінько:


Цікаво, але людину з таким же ПІБ ми знайшли серед працівників ПАТ "Фуршет", якому належить мережа одноіменних супермаркетів по всій країні. Тут жінка - на посаді члена Ревізійної комісії.


Співпадіння ПІБ зустрічається дуже часто і ми подумали б, що це просто співпадіння, якби не ще один знайдений нами зв'язок з "Фуршетом". Номер телефону ТОВ "Рітейл-Кепітал" збігається з номером телефону дочірнього підприємства "Фуршету" -  "Інфо-Мережа. В засновниках останнього, звісно, значиться ПАТ "Фуршет".


На сайті "Рітейл-Кепіталу", який займається фінансами, також є згадка про "Фуршет":


Головою наглядової ради ПАТ "Фуршет" є Ігор Баленко. Нині він - депутат Київради від "УДАРу-Солідарності". Раніше в Київській міські раді Баленко представляв "Громадський актив Києва":

Туди також входили представники попередньої київської влади. Зокрема і екс-секретар Київради Галина Герега.

Теги: Київ