Прокуратура забрала у "донецьких" угіддя Пшонки

Максим Опанасенко
15 вересня 2014р. 16:05

Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури області про розірвання договору оренди та повернення державі мисливських угідь загальною площею 15 тисяч гектарів. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Прокурорською перевіркою встановлено, що в 2011 році лісова ділянка у Фастівському районі Київської області передана в оренду на 25 років ТОВ "Укрмістобудпроект". На території мисливських угідь знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня. Однак, згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні" - йдеться в повідомленні. Орендар без дозволу "Фастівського лісового господарства" пошкодив ліс та почав будівництво. Це і стало причиною позову.

Засновниками ТОВ "Укрмістобудпроект" є двоє жителів Краматорська Донецької області - Дмитро Журавльов та Ігор Косарєв, директором - Михайло Буров.

За даними "Наших грошей", останній до квітня 2011 року був партнером Олени Близнюк, дружини сина Анатолія Близнюка Сергія по фірмі ТОВ "Ікос Інвест", яка сьогодні перереєстрована на австрійську компанію "Фрастон Холдінг" і фірму "Стелтон" з Риги. Батько Михайла Бурова - Володимир Буров - за даними видання - є членом наглядової ради ПАТ "Старокраматорський машинобудівний завод" Сергія Близнюка.

Анатолій Близнюк, нагадаємо, є нардепом від Партії регіонів, раніше очолював Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Цим мисливським угіддям користувався, в тому числі, і син екс-генпрокурора Віктора Пшонки та його оточення.

 

Теги: Київ