У Кличка планують встановити "йолку" на Софійській

Максим Опанасенко
16 вересня 2014р. 9:51

Мерія не планує проводити цьогоріч новорічні гуляння на Майдані Незалежності та Хрещатику, а ялинку обіцяють встановити на Софійській площі. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Остаточне рішення ще не прийнято. Але ми повинні з повагою ставитися до тих подій, які сталися на центральних вулицях Києва минулої зими. Тому, я заявляю вже зараз – міська влада категорично проти алкогольних напоїв, гучної музики та розважальних заходів на вулиці Хрещатик та на Майдані Незалежності" - заявила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

Окрім ялинки на Софійській площі обіцяють встановити ярмаркові будиночки та сцену для новорічного концерту. Також планують провести благодійні заходи для збору грошей для постраждалих у зоні АТО.

Нагадаємо, що саме монтаж ялинки на Майдані Незалежності став формальним приводом для жорстокого розгону активістів ЄвроМайдану 30 листопада 2013 року. Фактично з цьому моменту і почалася Революція Гідності. Ялинка або ж "кривава Йолка" стала певним символом революції.