Київтранспарксервіс: 3/4 парковок - нелегальні

Максим Опанасенко
16 вересня 2014р. 11:33

Три чверті автостоянок у Києві працюють нелегально. Про це заявив заступник директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс" Ігор Астахов. 

"Згідно з проведеним аудитом, на сьогодні в Києві функціонують понад 850 майданчиків для нічних автостоянок. Лише 25% із них мають відповідні документи для надання цих послуг. Крім того, реальна кількість паркомісць на стоянках не відповідає задокументованій – тій, з якої сплачуються податки до міського бюджету. Таким чином, київські стоянки є джерелом великого обсягу чорної готівки. Ми маємо твердий намір ліквідувати цю систему в найкоротші терміни" - заявив чиновник.

 За попередніми підрахунками втрати київського бюджету під нелегальних парковок - 100 мільйонів гривень на рік. 

За інформацією мерії власникам і орендарям автостоянок дали час до 22 вересня аби узаконити свою діяльність. 

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко відсторонив від посади директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс" Мурада Магомедова, якого було призначено влітку. Причина - розпочате кримінальне провадження. У серпні "Свідомо" провело розслідування і з'ясувало, що Мурад Магомедов раніше був пов'язаний з бізнесом колишнього мера Києва Леоніда Черновецького і частково - з будівельним бізнесом нинішнього першого заступника Кличка в Київраді Ігоря Ніконова.

 

Теги: Київ