Рада погодилась на особливий статус на Донбасі

Маша Землянська
16 вересня 2014р. 12:35

Верховна Рада проголосувала законопроекти про особливий статус Луганської і Донецької області та про амністію. Про це повідомляє нарордний депутат Олександр Бригинець.

"Коли камери вимкнули, популізму стало менше - під триста голосів ЗА. Обидва важкі закони прийняті.... Дай Бог, щоб вони спрацювали... Я не вірю, що ці закони будуть діяти, але я хочу, щоб увесь світ тепер тиск на Росію з вимогою вивести війська і відати під контроль України і ОБСЄ наші кордони. Якщо цього не станеться, то відплвідно, і закони, прийняті сьогодні - не діятимуть!", - пише Бригинець.

За законами про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей місцеві вибори відбудуться 7 грудня 2014 року. Також на три роки запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, розташовані станом у межах району проведення АТО. Крім того, держава гарантує недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання  осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей.

 

Теги: Київ , Президент , Верховна Рада