Мерія: Прибрали МАФи на чотирьох станціях метро

Максим Опанасенко
16 вересня 2014р. 14:49

20-метрова зона ще чотирьох станцій метрополітену звільнена від незаконно встановлених тимчасових споруд. Про це заявляє прес-служба КМДА.

"Так, працівниками КП "Київблагоустрій" від незаконно розміщених тимчасових споруд звільнена 20-метрова зона від входів/виходів зі станцій метрополітену "Берестейська", "Дорогожичі", "Шулявська", а також станції метро "Дарниця" (зі сторони вул. Малишко). Нагадуємо, що біля всіх станцій метрополітену відповідно до вимог ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір" нанесено жовту лінію. Це дає можливість контролюючим органам безпомилково визначити евакуаційні шляхи, на яких забороняється розміщувати об’єкти комерційного, торговельного та соціально-побутового призначення" - йдеться в повідомленні.

 Разом з цим, за повідомленням мерії, зараз працівники РДА біля станцій метро встановлюють загороджувальні перепони - аби туди неможливо було заїхати і торгувати з авто.

Раніше МНС міста Києва звернулося до мерії зі скаргою на дві сотні МАФів на самих станціях метро і біля них, які встановлені з порушеннями і можуть стати серйозною завадою для евакуації людей в разі надзвичайної ситуації.

 

Теги: Київ