КМДА: "Володимирський ринок" працює попри плітки

Маша Землянська
17 вересня 2014р. 13:13

Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської держадміністрації спростував інформацію про закриття комунального підприємства «Володимирський ринок». Про це повідомив директор департаменту Максим Кузьменко.

«Чутки, які періодично з’являються у ЗМІ про закриття «Володимирського» не відповідають дійсності, – каже Кузьменко. – Питання про закриття ринку не розглядається і не буде розглядатися, адже ми нещодавно змінили його керівництво і поставили перед новим чіткі завдання до виконання у конкретний термін. Це, передусім, забезпечення ринкових показників ефективності та поліпшення якості утримання платних торгівельних місць. Кінцевою метою є, звичайно, задоволений якістю придбаних товарів покупець – з одного боку, підприємець, що працює у комфортних умовах – з іншого, і наповнений бюджет міста – як результат».

Нагадаємо, раніше на «Володимирському ринку» були проведені перевірка Прокуратури, внутрішній аудит та службове розслідування. Результати роботи підприємства визнані незадовільними, директора – Ларису Ярошевич, що займала посаду з 2006 року – відсторонили. У середині серпня новим директором ринку став Юрій Мельник. "Свідомо" з'ясувало, як ця людина пов'язана з фірмами Дмитра Фірташа. Дізнатись про це можна тут.

Теги: Київ , гроші , КМДА