Київрада планує віддати землю родині Пилипишина

Максим Опанасенко
17 вересня 2014р. 13:40

Київрада планує віддати землю родині Пилипишина

У четвер Київрада збереться на своє чергове засідання. В порядку денному знову десятки земельних питань.

Два з них нас зацікавили найбільше.

Вже завтра київські депутати голосуватимуть за виділення двох ділянок у Шевченківському районі - на Туполєва, 14-а і на проспекті Перемоги, 84-а (літера А):

Перша має дістатися ТОВ "Сімейний центр "Веселка" - для будівництва, експлуатаці та обслуговування багатофункціонального комплексу з рекреації.

Туполєва, 14-а - ділянка посеред скверу. Тут знаходиться закинута одноповерхова споруда з новим дахом і недобудовою поруч. Територія оточена дерев'яним парканом. Під боком - новенька багатоповерхівка:

Географічно ділянка знаходиться ось тут:

Цікаво, але "Сімейний центр "Веселка" раніше вже просив у Київради про цю землю. У січні 2012-го київські депутати відмовили фірмі у передачу її в оренду - на 15 років, пояснивши це невідповідністю Генплану Києва. Тоді ділянку підприємці хотіли отримати під будівництво, обслуговування та експлуатацію комплексу дитячого дозвілля з приміщеннями громадського призначення та благоустроєм території:

Єдиними засновником ТОВ "Сімейний центр "Веселка", за даними "Інформаційно-ресурсного центру" є ЗАТ "Центр агропромислових технологій".

Членами Наглядової ради цього ПАТ є Олена Вікторівна Ялова і Олена Юріївна Антонова.

Перша - дочка екс-очільника Шевченківської райради, а нині нардепа Віктора Пилипишина і дружина нинішнього депутата Київради Костянтина Ялового.

Це підтверджується не лише повним співпадінням ПІБ і року народження, але й іншим місцем роботи, яке розкриває портал SMIDA - заступник гендиректора ТОВ "Спільне підприємство з іноземними інвестиціями "Украфлора". В числі засновників цього ТОВ раніше був сам Віктор Пилипишин і його дружина - Людмила Пилипишина.

Олена Антонова - другий член наглядової ради "Центру агропромислових технологій", за даними SMIDA, також працює директором ТОВ "Стоїк-Плюс":

В числі засновників "Стоїк-Плюс" ще принаймні у 2007-му були все ті ж Олена Ялова і Людмила Пилипишина. Номер же телефону цієї компанії збігається з телефоном ТОВ "Лізард", якій Київрада хоче завтра передати землю на проспекті Перемоги, 84-а (літера А).

Зверніть увагу:

Зареєстрований "Лізард" там, де планує отримати землю - на проспекті Перемоги, 84а. Нині в його засновниках - кіпрська фірма "Рікленд Адванс Лімітед". Раніше ж в списку співзасновників було ТОВ "Компанія з управління активами "Реал Капітал Менеджмент", котре також було співзасновником все тієї ж "Украфлори".

Більше того, представник "Реал Капітал Менеджмент" Дмитро Ковальов є головою Ревізійної комісії "Центру агропромислових технологій" - того самого власника "Сімейного центру "Веселка".

Такої адреси як проспект Перемоги, 84а (літера А) нам знайти не вдалося. 84-й номер має боулінг-клуб "Страйк". Нині його активно перебудовують. Одразу за клубом встановлений баннер, який анонсує майбутнє відкриття і купу різних нових забав для дітей та усієї родини.

Фото на ілюстрації- www.segodnya.ua

Теги: земля , Київрада , Пилипишин , Київ