Кличко прозвітував за 100 днів своєї роботи

Максим Опанасенко
17 вересня 2014р. 14:19

Мер Києва Віталій Кличко прозвітував перед  про перші сто днів роботи на посаді Київського міського голови. Звіт розміщений на сайті КМДА.

Отже, мер вважає, що за перші сто днів він розпочав масштабну боротьбу з корупцією: "Ми провели аудит діяльності усіх сфер міста, припиняємо корупційні схеми, звільняємо корупціонерів та представників старої влади. Це непросто. Опір шалений. Оновлено також керівний склад КМДА, змінені голови районів та більшість керівників комунальних підприємств. Хабарників у київській владі не буде. Я це сказав усім. І якщо хтось з посадовців не зрозумів – фінал буде поганим" - заявив Кличко.

Також Кличко заявив про виявлення земельних оборудок попередньої влади і 3 тисячі кадастрових справ, які дісталися йому "у спадок", про сотні виявлених незаконних будівництв і випадків нецільового використання землі, про боротьбу з МАФами, про звільнення Миколи Ламбуцького з посади директора "Київпастрансу", де виявили масу порушень, про незаконні парковки і роль "Київтранспарксервісу" в цьому, про відкриття публічного доступу до документації КМДА в режимі он-лайн (який, до слова, вже перекрито майже повністю), про вільний вхід до Київради (цю норму київські активісти "вибили" з попередніх київських чиновників, натомість нова команда Кличка вже намагалася заборонити вхід до будівлі мерії журналістам) і про вивід корупційних процесів з тіні.

Також мер розповів про ряд дрібніших здобутків. З повним звітом можна ознайомитися тут - https://kievcity.gov.ua/news/16623.html.

Теги: Київ