КМДА обіцяє конкурс для київських маршруток

Максим Опанасенко
18 вересня 2014р. 10:38

КМДА обіцяє провести конкурс на забезпечення пасажирських перевезень у Києві. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Мова йде про 100 маршрутів. Начальник Комунальної служби перевезень Сергій Савтир каже - провели аудит і виявили, що строк дії договорів з більшою частиною перевізників вже закінчився.

"Ми розробляємо нові додаткові умови участі у конкурсі, щоб покращити якість перевезень у Києві та відповідний сервіс для пасажирів. Чекаємо, що цього року в тендері візьмуть участь наявні учасники ринку, а також підприємства зі сходу та півдня України.  Головна задача – чесно й відкрито обрати насправді найкращі організації, які зможуть забезпечити комфорт для киян" - заявив чиновник.

Конкурс відбудеться в найближчі два місяці, умови участі заявляють за два тижні. Участь зможе взяти будь-який перевізник, який "потягне" умови.

"Визначати, хто з підприємців зможе забезпечити киян якісним транспортом, буде конкурсний комітет, який складається з представників органів виконавчої влади та громадських організацій. КМДА планує укладати договори з переможцями конкурсу серед перевізників на максимальний строк – 5 років" - йдеться в повідомленні.

Востаннє такий конкурс проводили минулої осені. До цього - у 2009-му.

Теги: Київ