Нацгвардія купила швидкі за 13 млн у регіонала

Максим Опанасенко
18 вересня 2014р. 10:53

Військова частина 3078 ВВ МВС України уклала угоди з ПІІ "Автоінвестстрой-Брок" на закупівлю автомобілів невідкладної медичної допомоги. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість - 13,35 мільйонів гривень.

"Замовлено 40 автівок на базі типу ГАЗ-32213 (2705). З них 30 одиниць з колісною формулою 4х2, вони коштуватимуть по 314 тис грн. за одиницю. Решта 10 автомобілів – з колісною формулою 4х4, такі обійдуться по 393 тис грн./шт. Тип швидких та наявність медичного обладнання в автівці не уточнюється" - йдеться в повідомленні.

"Автоінвестрой-Брок" отримала замовлення без відкритих торгів через нагальну необхідність в закупівлі для потреб Нацгвардії. 

"Автоінвестстрой-Брок" входить в групу АІС народного депутата від Партії регіонів Дмитра Святаша, офіційно власність заведена на кіпрську "Радолін Трейдінг Лімітед" - повідомляють "Наші гроші".

Фірма протягом останніх кількох років регулярно розігрувала тендери на постачання авто для різних бюджетних установ з ТОВ "Глобал Автогруп". Це також компанія з групи Святаша. За півтора роки вони розігнали більше 50 тендерів.

 

 

Теги: Київ