Кличко: Київ виділить 50 га для киян-воїнів АТО

Маша Землянська
18 вересня 2014р. 11:49

Столична влада виділила 50 гектарів землі для киян, які захищають Україну у зоні АТО. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

На початку засідання сесії представники 12-ого батальйону територіальної оборони "Київ" виступили перед депутатами і звернулися до столичної влади з проханням надати пільги родинам бійців на оплату комунальних послуг, а також порушили питання  про надання місця дислокації батальйону у Києві та виділення землі бійцям-киянам.  "Щодо розміщення батальйону і місця дислокації у Києві: ми звернулися до Міноборони, адже у Києві багато військових частин, які стоять порожні. Вони облаштовані.  І найближчим часом це питання буде вирішене. А щодо землі, то 50 га виділено, триває  оформлення документів. Найближчим часом ми зможемо надати земельні ділянки тим киянам, які сьогодні захищають Україну в зоні АТО", - підкреслив Віталій Кличко. 

Він відзначив, що сім'ї бійців-киян повинні мати пільги на сплату комунальних послуг і столична влада опрацьовує механізм надання таких пільг.

Теги: Київ , земля , гроші