Прокуратура помітила охорону оселі Пшонки Беркутом

Максим Опанасенко
18 вересня 2014р. 14:20

Прокуратура Київської області заявила про перевищення влади посадовцями міліції Київської області під час здійснення охорони приватних будинків високопосадовців. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Зокрема, перевіркою встановлено, що посадовці міліції Київщини з листопада 2011 року по лютий 2014 року безпідставно залучали працівників підрозділу особливого призначення "Беркут" до здійснення охорони громадського порядку на прилеглій території до приватного будинку колишнього Генерального прокурора України В. Пшонки. За цими фактами прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення службовими особами ГУ МВС України в Київській області кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень)" - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває.

За часів президентства Віктора Януковича правоохоронців регулярно залучали до охорони приватних будинків чиновників. "Межигір'я" самого Януковича під час візитів туди громадян боронили десятки озброєних силовиків і ДАІшників. У документах, знайдених журналістами у резиденції екс-президента після його втечі, були свідчення щодо значної оплати і "преміювання" міліцейських чинів за подібні послуги.

Теги: Київ