Замість міської електрички пустили тролейбус

Маша Землянська
19 вересня 2014р. 10:38

Для забезпечення перевезення пасажирів з масиву Троєщина до станції метро «Петрівка», на період призупинення роботи міської електрички організували рейси тролейбусів маршруту №30 за трасою: – станція швидкісного трамваю «Проспект Генерала Ватутіна» – залізнична станція Зеніт».

"Слід зауважити, тролейбуси будуть курсувати у ранкові години пік з найбільшим навантаженням, з виконанням усіх зупинок маршруту №30 на зазначеній ділянці. За скороченою схемою руху передбачено роботу трьох тролейбусів з інтервалом до 15 хвилин. При цьому, роботу тролейбусного маршруту №30 «вулиця Милославська – залізнична станція Зеніт» буде організовано за звичайною схемою руху. Крім того, за результатами обстеження пасажиропотоку на житловому масиві Троєщина будуть вноситись оперативні зміни на маршрутній мережі", - йдеться в повідомленні прес-служби мерії.

Крім того, у відомстві Віталія Кличка обіцяють: роботу електрички буде частково відновлено 27-го вересня, а з 10-го жовтня електричка запрацює у звичайному режимі.

 

Теги: Київ , дорога