Донька очільника автодору відмовилась від 20 млн

Максим Опанасенко
19 вересня 2014р. 10:55

ТОВ СБМУ "Підряд" відмовилося від укладання договору про закупівлю з комунальним підприємством "Київавтодор". Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість цієї закупівлі - 20,40 мільйонів гривень. 

"Київавтодор" 12 вересня уклала угоди з переможцями тендеру на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі – із ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління №50" на 20,95 млн грн., ПП "Автомагістраль" – 9,81 млн грн. ПП "Київшляхбуд" – 40,70 млн грн. Крім того була акцептована пропозиція СБМУ "Підряд" на 20,40 млн грн. Однак договір з фірмою підписаний не був. Як зазначається у ВДЗ, учасник-переможець у письмовій формі відмовився від підписання договору" - йдеться в повідомленні.

Фірма мала ремонтувати дорони на Скляренка, Лісній, Межигірську, Кржижановського та Малиновського.

За лотом, де перемогло СБМУ «Підряд», мали ремонтуватися дороги в Оболонському, Подільському та Святошинському районах:

"СБМУ "Підряд" заснували Григорій Жабський, Тетяна Казнодій, Ганна Скіценко, Андрій Сороченко і Юлія Копецька. Ганна Скіценко – дочка гендиректора "Київавтодору" Володимира Жукова, екс-депутата Київської міськради ("УДАР")" - йдеться в повідомленні.

Цікаво, що нещодавно за дорученням мерії проводилася перевірка однієї із закупівель "Київавтодору", переможцем якої стало СБМУ "Підряд".