Заплатити за компослуги можна до кінця вересня

Маша Землянська
19 вересня 2014р. 13:04

Термін сплати за житлово-комунальні послуги у вересні буде продовжено до кінця місяця. При цьому знижка, передбачена за вчасну сплату до 20-го числа буде збережена.

«З 15-го вересня мешканці Києва переведені на нову форму Єдиного рахунку на сплату за житлово-комунальні та інші послуги, який розділено на п’ять блоків у залежності від виду послуги та її виконавця. При заповненні розрахункових документів необхідно звернути увагу, що обсяги постачання та водовідведення гарячої води повинні співпадати», – повідомив заступник директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрій Щербина. Андрій Щербина також звернув увагу киян на те, що в разі отримання платіжок з нарахуваннями за гарячу воду в період, коли зазначена послуга не надавалася, мешканці неодмінно мають звернутися до житлово-експлуатаційного підприємства для здійснення перерахунку.

У разі наявності переплат у споживача, останній може використати її для оплати послуги в наступному місяці. Сума переплати буде вказана у платіжному документі у відповідній графі. Додаткову інформацію з цього приводу кияни можуть отримати, звернувшись до Контакт-центру 1551.

Теги: Київ , гроші