КМДА: 67% киян за вулицю Героїв Небесної Сотні

Маша Землянська
19 вересня 2014р. 14:48

Місяць триває обговорення проекту Київської міської ради щодо перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні у Печерському районі. Так, станом на 19-е вересня участь у обговоренні на веб-порталі Київської міської державної адміністрації взяли понад 1 660 користувачів. З них: 67% підтримали ідею перейменування, а 33% – висловилися проти.

«Ми вдячні всім активним киянам, які висловили свою думку, надіслали слушні пропозиції і зауваження. З пропозицій та зауважень киян можна чітко окреслити основні варіанти можливого рішення щодо перейменування вулиці Інститутської», – розповіла директора Департаменту суспільних комунікацій Марина Хонда. Зокрема, більшість користувачів погоджується з можливим перейменуванням усієї вулиці, зазначаючи, що це вшанування пам’яті справжніх патріотів України, пам’яті про ці історично-важливі події, які так чи інакше пов’язані з долею всієї країни. При цьому, багато хто пропонує перейменувати на вулицю чи алею Небесної Сотні лише частину Інститутської, а саме від Майдану Незалежності до вулиці Банкової чи Ольгинської. Як відомо, саме на цій ділянці сталися найбільш трагічні в історії сучасного Києва події. Тут же пропонується встановити і меморіальний комплекс.

Долучитися до обговорення має змогу кожен киянин. Зокрема, Контактний центр забезпечуватиме функціонування «гарячої» телефонної лінії: (044) 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (з мобільного). Крім того, усі охочі мають можливість залишити звернення за допомогою веб-сайту www.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iPhone, Android, WinPhone та Windows 8, електронну пошту info@1551.gov.ua, де можуть викласти власне бачення перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Теги: КМДА , Київ