Партія Льовочкіна не йде на вибори

Максим Опанасенко
22 вересня 2014р. 10:02

Партія розвитку України не братиме участь у позачергових парламентських виборах. Про це повідомляє прес-служба партії.

Рішення прийняла політрада ПРУ. "Серед головних причин, зокрема, зазначається: призначення виборів в умовах ведення воєнних дій на Сході України порушує стандарти демократичних виборів; мільйони виборців будуть позбавлені права взяти участь у волевиявленні; нові політичні сили фактично усунуті від рівної конкуренції із старими і фактично вже дискредитованими партіями в умовах швидкоплинної виборчої кампанії за закритими списками і конкуренції "гаманців", а не ідей в одномандатних округах; призначені за таких умов і обставин вибори за визначенням не можуть призвести ні до очищення, ні до реального оновлення парламенту" - йдеться в повідомленні.

За заявою прес-служби, члени Партії розвитку України можуть брати участь у позачергових виборах самостійно, але для цього повинні призупинити членство в партії на період виборчої кампанії.

Відомо, що частина ПРУ буде йти до парламенту в складі так званого "Опозиційного блоку".

Партію розвитку України асоціюють з екс-главою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним. Вона була створена як альтернатива Партії регіонів. До слова, останні також відмовилися брати участь у виборах до Ради.

 

Теги: Київ