ГПУ обурена судом над "беркутівцем" з Майдану

Максим Опанасенко
22 вересня 2014р. 10:42

Генеральна прокуратура обурена рішенням Печерського райсуду, за яким було звільнено з-під варти командира роти "Беркуту", який підозрюється у розстрілі 39 євромайданівців. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Підставою для звільнення стала наявність у підозрюваного у вчиненні особливо тяжких злочинів дружини, трьох дітей та квартири у місті Києві, а також його позитивної репутації. На думку суду, ці обставини є гарантією того, що підозрюваний не ухилятиметься від кримінальної відповідальності. Генеральна прокуратура України обурена таким рішенням та розцінює позицію Печерського районного суду як таку, що сприятиме ухиленню від відповідальності підозрюваного у злочинах, за які передбачено покарання від 10 років до довічного позбавлення волі. З огляду на це, підготовлено апеляційну скаргу на зазначене рішення" - йдеться в повідомленні.

Раніше ГПУ закінчило досудове розслідування, під час якого встановила - командир роти "Беркуту" та двоє його підлеглих, спільно з іншими правоохоронцями, вранці 20 лютого 2014 року, виконуючи наказ колишніх керівників держави, застосували вогнепальну зброю та вчинили вбивство 39 учасників акцій протесту.

Відпустити "беркутівця" довелося через закінчення терміну тримання під вартою в якості підозрюваного. Його двох "колег" лишили під вартою.