"Повернений" "Зелений театр" прощається з киянами

Максим Опанасенко
22 вересня 2014р. 13:03

Клуб "Зелений театр", який влаштовував концерти протягом останніх 4 років, прощається з киянами і просить прийти на останні декілька концертів. Заяву розповсюдила прес-служба закладу.

Раніше київська прокуратура заявила про повернення театру місту з приватних рук. "Закриття клубу, який працював на території фортеці XII століття і колишнього однойменного театру на умовах довгострокової оренди, прокуратура у своїй офіційній заяві під назвою "Прокуратура повернула "Зелений театр" киянам" пояснила так: "Основною умовою договору було відновлення функціонування театру та ресторану для проведення різнопланових, презентаційних та розважальних заходів. Проте орендар не виконав свої зобов’язання. Так в ході прокурорської перевірки було встановлено, що розважальний майданчик знаходиться у аварійному стані, вбиральні зачинені та завалені сміттям, а новий ресторан взагалі не побудовано". Це формулювання є цілковитою нісенітницею, прокурорської перевірки не було, документальні свідчення, на яких базувалися висновки суду не відповідають дійсності, і цьому є тисячі і тисячі свідків" - йдеться в повідомленні.

Адміністрація клубу дивується - кому повернули театр, якщо він і так працював для киян - невідомо. Тут вважають - приваблива ділянка землі просто приглянулася київській владі.

Так чи інакше, клуб кличе киян прийти на останні три вечірки, які пройдуть тут 26-27 вересня.