Укрзалізниця проводить профілактику корупції

Маша Землянська
22 вересня 2014р. 13:58

На Укрзалізниці з 17-го вересня почала діяти Комісія з питань профілактики правопорушень та запобігання корупції на залізничному транспорті. Мета новоствореної структури – організація роботи зі зміцнення законності і правопорядку на залізничному транспорті, дотримання вимог антикорупційного законодавства.

«Комісія з питань профілактики правопорушень та запобігання корупції контролюватиме дотримання вимог чинного законодавства та координуватиме взаємодію з органами державної влади, правоохоронними та контролюючими органами. Серед іншого вона надаватиме методичну, організаційну та правову допомогу з питань організації роботи з профілактики правопорушень та запобігання корупції. Передбачається також висвітлення діяльності з питань профілактики правопорушень та запобігання корупції на залізничному транспорті в засобах масової інформації. Робота  комісії сприятиме  виявленню, вивченню і усуненню причин, що сприяють злочинним проявам, викликають соціальну напругу в трудових колективах», - йдеться в повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Комісія також має право порушувати питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, які належним чином не забезпечують організацію виконання роботи з питань профілактики правопорушень та запобігання корупції.

 

Теги: Київ , гроші , Укрзалізниця