Меліхова: Оболонці скаржаться на церковників

Маша Землянська
22 вересня 2014р. 15:54

Оболонці просять голову тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року, Тетяну Меліхову допомогти довести незаконність виділення прибудинкової території дворів будинків на розі вулиць Героїв Дніпра та Зої Гайдай під забудову храму Святого Франциска Ассізького Римо-Католицької церкви. Про ец повідомляє прес-служба Мелехової.

«Відповідна земельна ділянка була надана в оренду рішенням Київради від 24.06.2004 року №339/1549 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею». Рішенням Київради від 26 червня 2007 року №961/1622 забудовникам було продовжено строк оренди. Рішенням Київради від 27 листопада 2009 року №777/2846 земельна ділянка була надана у постійне користування. «Відтак, земельну ділянку площею 0,3429 га на вул. Зої Гайдай,9/8, яка відповідно до Генплану вважалася житловою територією (прибудинковою), незаконно виключили з переліку озеленених територій загального користування. І хоча комісія Київради з питань екології надавала своє погодження проекту рішення «…за умови збереження режиму використання ділянки та обов’язкового розроблення дендроплану території у складі проекту…», проте так звані забудовники, незважаючи на приписи комісії, зруйнували зелену зону, знищили 50 дерев, клумбу та всю алею з парковими лавками загалом», - переповіла Меліхова.

Як повідомляють жителі Оболонського району, відповідно до інформації, яку розміщує замовник будівництва – парафія Св. Франциска Ассізького – ними планується спорудження не тільки церкви, а й чоловічого монастиря та приміщень Центру для молоді, залежних від алкоголю та наркотиків. Проте жителі будинків, на прибудинковій території яких планується це будівництво, виступають категорично проти забудови», - йдеться в повідомленні.Мелехова обіцяє, що комісія перевірить законність виділення зазначеної земельної ділянки та вразі підтвердження не легітимності, сприятиме, як того хочуть кияни, відновленню знищеної алеї і поверненню території до складу зелених зон загального користування.

Теги: Київ , земля , гроші