При АП створили центр допомоги постраждалим в АТО

Маша Землянська
22 вересня 2014р. 18:15

При Адміністрації президента створено Координаційний центр з надання допомоги усім постраждалим у зоні АТО та координації міжнародної допомоги для цих цілей. Про це повідомила радник президента Ольга Богомолець, передає прес-служба Петра Порошенка.

"Зараз у Координаційному центрі активно ведеться робота з створення бази даних усіх, хто постраждав, загинув чи втратив зв'язок з родичами. Серед нагальних потреб гуманітарної допомоги радник президента назвала забезпечення системами гемодіалізу, дитячим харчуванням для немовлят. «Список нагальних потреб буде найближчим часом остаточно сформований Координаційним центром і переданий до посольств іноземних країн», - повідомила Ольга Богомолець. Окрему увагу присутніх Радник Президента звернула на потреби важкопоранених, яким потрібна тривала медична та реабілітаційна допомога", - йдеться в повідомленні.

Ольга Богомолець відзначила мужню самовіддану роботу медиків, які працюють у зоні АТО, рятуючи життя військових і цивільного населення. 5 медиків загинуло, 50 поранено. Доля 4-х медичних працівників залишається невідомою, повідомила Радник Президента.

 

Теги: Київ , Президент