Комунальники замовили дім у Голосієві за 105 млн

Максим Опанасенко
23 вересня 2014р. 12:01

Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" уклало угоду з ТОВ "Будсервіс 2" на будівництво житлового будинку. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 105,40 мільйонів гривень.

"Будинок на 23 поверхи зводитимуть по вул. Теремківській, 3 в Голосіївському районі. Заплановано 295 квартир: однокімнатних – 228; двокімнатних – 44; трикімнатних – 23. Загальна площа житлового будинку складе 22 374,7м², загальна площа квартир – 14 126,8м² (тобто в середньому 7 460 грн./м2) Окрім будинку запланована стоянка на 14 автівок, дитмайданчик і господарський майданчик, майданчик для вигулювання собак, озеленення території. У підвальному поверсі передбачені нежитлові приміщення – під офіси, побутове обслуговування, магазин непродовольчих товарів, приміщення дільничного інспектора. Будівництво починатимуть не з нуля, а використанням існуючих конструкцій фундаментів, ростверку, стін, перекриття, колон та пілонів підвалу та першого поверху незавершеного будівництва, яке було розпочате у 2007 році та подовжено у 2013 році. Технічний стан зазначених конструкцій визнано задовільним, у 2013-2014 роках виконані роботи з усунення дефектів та пошкоджень" - йдеться в повідомленні.

Роботи мають закінчити до лютого 2016-го.

За даними "Наших грошей" "Будсервіс 2" у 2005-му заснували Олександр Крот і Василь Комаревич. Останній також відомий як власник ТОВ "Рембуд-1". "До 2009 р. разом з ним співвласником цієї фірми був Микола Іванович Надточій. Людина з таким ПІБ вже понад десять років очолює "Спецжитлофонд", тобто замовника торгів. Комаревич також раніше був директором ПП "Укррембудінвест" Надточія" - пише видання.

Влітку 2010-го "Будсервіс 2" переоформили на Галину Кравець та Ірину Субботіну. Зараз власником значиться саме Субботіна. Вона зареєстрована з однією адресою з Олександром Петровичем Субботіним. Людина з таким ПІБ відома як директор НВО "Будіндустрія" Української державної будівельної корпорації "Укрбуд".

"Разом з тим директором "Будсервіс 2" у 2010-2013 р.р був Михайло Музиченко. Він раніше був співвласником фірми ТОВ "Київська будівельна компанія №1". Цю компанію Музиченко засновував у 2006 р. разом з Андрієм Миколайовичем Перегудою. Людина за таким ПІБ є першим замдиректора «Спецжитлофонду» й відповідальною за проведення нинішніх торгів. Нагадаємо, у лютому минулого року "КБК №1" виграла тендер "Спецжитлофонду" на завершення кількох будинків за 67 млн грн., тендерний комітет тоді також очолював Перегуда" - пишуть "Наші гроші".

 

 

Теги: Київ