Воля пікетуватиме ЦВК за нереєстрацію кандидатів

Максим Опанасенко
23 вересня 2014р. 17:58

Політична партія "Воля", яка раніше заявила про співпрацю с партією "Самопоміч" на виборах до парламенту, у середу о 10:00 пікетуватиме ЦВК через відмову реєструвати їхніх мажоритарників. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації 21 кандидату у народні депутати, які висуваються по одномандатних округах від партії "Воля". У нас є всі підставі вважати, що це політичне рішення є помстою за люстраційній закон «Про очищення влади», який минулого тижня ухвалила Верховна Рада. Тому завтра о 10:00 ми закликаємо небайдужих людей ВОЛІ прийти до будівлі ЦВК з акцією протесту проти незаконних дій Центральної виборчої комісії!
 За нашою інформацією, причиною відмови в реєстрації стала кандидатура нардепа Юрія Дерев’янка, який був третім у черзі на подачу документів. Саме прізвище Дерев’янка викликало бурхливу реакцію Секретаря ЦВК – Тетяни Лукаш - сестри Олени Лукаш, що зараз переховується від слідства" - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби партії, ЦВК зареєструвало перших двох кандидатів від "Волі" і "закрила" реєстрацію на третьому кандидатові. Ним був Юрій Дерев'янко - нинішній нардеп.

"Тетяна Лукаш відстоювала на засіданні ЦВК позицію про відмову в реєстрації кандидатів від партії "Воля" нібито через відсутність печаток на рішеннях Національних Зборів про висування кандидатів у одномандатних округах. "Воля" буде оскаржувати це рішення ЦВК в адміністративному суді" - йдеться в повідомленні.

Загалом, партійці "Волі" хочуть йти по округах №135, 140, 16, 66, 146 і 102.

Теги: Київ