«Найактивнішого киянина» обиратимуть до листопада

Маша Землянська
24 вересня 2014р. 10:34

У зв’язку високою активністю мешканців киян, конкурс на визначення «Найактивнішого киянина» продовжено до листопада. Про це повідомляє Контактний центр мерії.

 «Конкурс на визначення «Найактивнішого киянина» проводиться з метою підвищення рівня соціальної активності громадян спрямованої на досягнення позитивних змін у столиці.
До основних критеріїв за якими оцінюються звернення належать:

– «Питома вага загальної кількості зареєстрованих звернень» – врахування кількісного показника отриманих звернень до Контактного центру міста Києва»;

– «Якість зареєстрованих звернень» – це  звернення, в яких чітко викладено суть порушеного питання, прикріплено фотографії та інші матеріали, що деталізують проблему заявника, а також містять локацію на карті Києва.

– «Якість фотографій» – це звернення, до яких додано фотографії, які слугують наочним підтвердженням суті порушеного питання заявника.

– «Рівень охоплення заявниками широкого кола питань, які визначають основні проблеми  функціонування міста» – це звернення, в яких заявники засвідчують, що їх охоплюють широке коло питань життєдіяльності міста.

– «Оперативність реагування на зворотний зв’язок» – це звернення, які були опрацьовані виконавцями та відносно яких від заявника оперативно надано підтвердження про виконання/невиконання по суті порушеного питання.

– «Проект «Прямий зв’язок з київською міською владою» – це звернення, які були зареєстровані шляхом участі заявників у проекті «Прямий зв’язок з київською міською владою».

Для участі у конкурсі враховуються звернення громадян, що надійшли до  установи за період з 13-го листопада 2013 року до 13-го листопада 2014 року за допомогою: «гарячої лінії» 15-51 (з мобільного), (044) 205-73-37 (зі стаціонарного); офіційного веб-сайту www.1551.gov.ua; електронної пошти info@1551.gov.ua або мобільного додатку «КМДА 1551». Наприкінці 2014 року відбудеться підбиття підсумків конкурсу, про що учасників буде поінформовано на офіційному веб-порталі Контактного центру міста Києва (www.1551.gov.ua).

Теги: Київ , КМДА