Жінка намагалась через Жуляни вивезти кг срібла

Маша Землянська
24 вересня 2014р. 10:40

Оперативниками Київської міжрегіональної митниці упереджено спробу незаконно вивезти з України кілограмову монету зі срібла 999 проби.

«Банківський метал, наша співвітчизниця, 54-річна киянка намагалась вивезти до Німеччини без відповідної ліцензії та без заповнення митної декларації. Монета була виявлена митниками під час проведення вибіркового  митного контролю пасажирів. Що пройшли реєстрацію на рейс до Мемінгему  і обрали для проходження  кордону «зелений коридор». Після огляду ручної поклажі було встановлено, що одна з пасажирок вивозить банківський метали у вигляді монети зі срібла 999 проби, «Рік миші», номіналом 30 австралійських доларів. На аверсі монети зображено Королеву Великобританії Єлизавету ІІ, а на реверсі мишу з діамантовими очима. Загальна вага монети склала 1 кг. У футлярі з монетою знаходились і сертифікати якості, згідно яких дана монета викарбована у 2007 році відомим Австралійським монетним двором м. Перт до року миші та належить до лунної серії монет, що виготовляються ним», - йдеться в повідомленні прес-служби управління Міндоходів Києва.

За виявленим фактом, Київською міжрегіональною митницею, відносно пасажирки, складено протокол про адміністративне правопорушення  за ст. 471 Митного кодексу України. Монету вилучено.

Теги: Київ , гроші