КМДА: Кабінет екс-чиновника Київпастрансу обікрали

Маша Землянська
24 вересня 2014р. 10:47

У той час як триває службове розслідування в КП «Київпастранс», кабінет директора дирекції з будівництва та утримання об’єктів транспорту та допоміжної інфраструктури Ігоря Буряка, відстороненого від виконання обов’язків, було пограбовано. Про це повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

«Напередодні інциденту кабінет Ігоря Буряка було опломбовано, в будівлі КП «Київпастранс» розміщено додаткові пости охорони. «Втім, 23 вересня о 14:00 Ігор Буряк у супроводі 6-8 чоловіків спортивної статури через прилеглі приміщення, які дозволили оминути два пости охорони, потрапив до приймальної дирекції з будівництва та утримання об’єктів транспорту та допоміжної інфраструктури. Застосувавши силу, вони вдерлися до опломбованого кабінету директора і викрали велику кількість документації, а також комп’ютерну техніку. Після цього швидко покинули приміщення», – заявив Майзель. В.о. директора дирекції з будівництва та утримання об’єктів транспорту та допоміжної інфраструктури КП «Київпастранс» Юрій Курбаль повідомив про інцидент правоохоронним органам», - йдеться в повідомленні прес-служби Київміськадміністрації.

Міліція прибула на місце події та офіційно зареєструвала правопорушення. Підтвердженням інциденту, крім показань очевидців, є відео з камер спостереження, яке вже надано міліції. Місце перебування відстороненого Ігоря Буряка невідоме.

Теги: Київ , КМДА , гроші