Медики розказали як не захворіти восени

Маша Землянська
24 вересня 2014р. 15:28

Цьогорічні показники захворюваності серед киян не перевищують сезонні коливання і, незважаючи на передчасне похолодання, ситуація у Києві є стабільною. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я.

Тим не менш, медики радять киянам уважніше ставитись до свого здоров’я в осінній сезон, аби уникнути гострих респіраторно-вірусних інфекцій.

Так, аби запобігти захворюванню лікарі рекомендують дотримуватись певних правил:

- уникати скупчень людей, аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми;

- користуватися одноразовими масками при необхідності, аби захистити себе чи оточуючих від зараження;

- регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання, як у помешканні, так і в робочих приміщеннях, аби не залишати навколо себе живі віруси й бактерії, що можуть залишатися активними впродовж годин після перебування у приміщенні хворої людини;

- повноцінно харчуватися, висипатися та уникати перевтоми, що дозволить підвищити опірну здатність організму. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням;

- дотримуватись правил особистої гігієни – частіше мити руки, знаходячись у  місцях великого скупчення людей користуватися вологими антисептичними серветками та спреями, намагатись використовувати одноразові паперові рушники.

Теги: Київ