"Київпастранс" думає над зупинкою "Площа Перемоги"

Маша Землянська
25 вересня 2014р. 10:11

Аналізуючи численні побажання пасажирів, наразі фахівці комунального підприємства «Київпастранс» з проектувальниками та Департаментом транспортної інфраструктури КМДА вивчають питання щодо можливості облаштування другого входу на станцію «Площа Перемоги» зі сторони універмагу «Україна» з організацією наземного пішохідного переходу через вулицю Жилянську.

Водночас КП «Київпастранс» звертається до пасажирів з проханням дотримуватися правил безпеки, не порушувати забороняючі знаки, встановлені на платформі та не переходити колії у необлаштованих для цього місцях. Адже, економія часу та коштів, яких намагаються досягнути пасажири, переходячи по коліям, може коштувати їм життя. Враховуючи високу середню швидкість та інтенсивність руху трамваїв на швидкісній лінії, спуск пасажирів з платформи та їх прохід через трамвайні колії створюють аварійні ситуації, які можуть призвести до летальних випадків.

Напередодні, щоб ускладнити можливість оминати прохід через наземний перехід, комунальники висипали на колії каміння. Проте, як показала практика, пасажирам вони не завадили порушувати правила.

Теги: Київ , дорога