Затриманого в Києві снайпера "ЛНР" будуть судити

Максим Опанасенко
25 вересня 2014р. 10:13

Київська прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно луганчанина, який був снайпером у терористів з "ЛНР". Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Під час досудового розслідування встановлено, що на початку квітня поточного року 43-річний уродженець Луганської області вирішив приєднатися до діяльності терористичної організації "ЛНР". Чоловік домовився про зустріч із членами угрупування та прибув до відділення СБУ в Луганській області, де знаходиться штаб цієї злочинної організації. Він погодився співпрацювати із терористами та вступив до лав одного з незаконних військових формувань. Знаючи, що він має військову підготовку, терористи запропонували йому стати снайпером та видали снайперську гвинтівку Драгунова та патрони до неї" - йдеться в повідомленні.

З червня по липень чоловік брав участь у бойових діях, обстрілюючи українських військових. Далі, видавши себе за біженця, снайпер приїхав у Київ. Тут його і затримали СБУшники. Чоловік визнав свою вину і, за повідомленням, "розкаявся". 

Його дії у прокуратурі кваліфікують як "створення терористичної групи чи терористичної організації". Матеріали були направлені до місцевого суду Луганської області.