Відділ культури Печерської РДА розтратив 428 тис

Маша Землянська
25 вересня 2014р. 15:13

Під час ревізії Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної державної адміністрації  за період з 01.03.2010 по 01.06.2014 фахівці Держфінспекції в Києві виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 428 тисяч гривень.

«Зокрема, установа незаконно витратила  майже 410 тисяч гривень коштів місцевого бюджету на утримання понадштатних одиниць у Централізованій бібліотечній системі. Також, окремим категоріям працівників було незаконно подовжено тривалість відпусток, збільшено виплати премій та відпускних. Крім того, посадовці установи несвоєчасно нарахували оплату за передані в тимчасове користування музичні інструменти, за завищеною вартістю оплатили надані підрядними організаціями послуги і виконані ремонтні роботи», - йдеться в повідомленні Держфінінспекції.

За результатами ревізії на 2-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, 1 посадову особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Матеріали ревізії передано до прокуратури Печерського району.

Теги: Київ , гроші