Порошенко обіцяє підписати закон про люстрацію

Максим Опанасенко
25 вересня 2014р. 15:58

Президент Петро Порошенко має намір підписати Закон про люстрацію. Про це він заявив на представленні "Стратегії реформ - 2020". 

"Я маю впевненість в тому, що нові люди мають будувати нову Україну через нову Верховну Раду з новим Президентом. Я впевнений, що цей закон повністю завершить очищення та перезавантаження влади" - заявив Порошенко, - "Вперше країна вимагає від влади не дешевого популізму, як це робилося перед виборами всі 23 роки існування незалежної України, бо вже ситі по горло солодкими обіцянками".

Раніше прийнятий Радою закон про очищення влади підписав спікер Верховної Ради Олександр Турчинов.

Закон передбачає тотальну перевірку всіх держслужбовців - спікера Ради, його заступників, прем'єр-міністра, віце-прем'єрів, міністрів, силовиків, нардепів, військовиків, суддів, посадовців держорганів.Також закон автоматично закриває дорогу до чиновницьких крісел для людей, що були при владі з моменту обрання екс-президента Віктора Януковича на посаду до 22 лютого 2014-го, для силовиків, які брали участь у затриманні учасників акцій громадського протесту та масових заходів у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року, а також для екс-КДБшників і людей, що працювали на керівних посадах в СРСР.