Харків'яни перекрили Хрещатик

Максим Опанасенко
25 вересня 2014р. 16:50

Харківські активісти приїхали до Києва і перекрили Хрещатик, аби привернути увагу президента до мера Харкова Геннадія Кернеса. 

"Мешканці Харкова сьогодні приїхали до столиці та за допомогою активістів Автомайдану перекрили Хрещатик, щоб привернути увагу влади країни на той бєспрєдєл, який продовжує чинити "любий друзь" режиму Януковича, міський голова-сєпараст Кернес. Також протестуючі вимагають проведення дострокових виборів мера Харкова. Спочатку активісти відвідали Адміністрацію Президента, де з ними якийсь замголови АП поговорив ні про що і з обіцянкою зареєструвати їхнє звернення, пішов геть. Людей така "відповідь" не влаштувала, тому вони були змушені вдатися до більш радикальних заходів" - пише у своєму Facebook активіст "АвтоМайдану" Віталій Уманець.

Фото - Віталій Уманець

За словами Уманця, на місце проведення акції прийшли невідомі "спортивні молодики", які провокують людей на бійки і не давали встановлювати символічний намет.

Київська міліція вже звернулася до мітингувальників з проханням припинити перекриття руху.

До слова, президент Петро Порошенко під час прес-конференції вдень відреагував на цю акцію, заявивши, що харків'яни мають самі обрати собі гідного мера.