Двох зареєстрованих кандидатів "Волі" хочуть зняти

Максим Опанасенко
26 вересня 2014р. 9:50

Двох партійців партії "Воля", яка йде на вибори до Верховної Ради разом з "Самопоміччю", намагаються через суд зняти з реєстрації. Про це повідомляє прес-служба партії.

Тут кажуть - позов подав екс-нардепа Василь Бартків - проти Таміли Ульянової та Володимира Грабовецького. Бартків теж зібрався на вибори до парламенту по тому ж округу, по якому йде один з "волівців".

"Таміла Ульянова є Головою Люстраційного комітету Штабу національного захисту Дніпропетровської області. Домоглася відсторонення з посади начальника УМВС в Дніпропетровській області Гогуадзе, начальника обласного управління ДАІ Вовчука та начальника управління природніх ресурсів та екології області Пахниці. Намагання зняти її з реєстрації це стах влади перед людьми, які її очищують" - заявив член "Волі" і очільник Люстраційного комітету Єгор Соболєв.


Грабовецький - депутат Івано-Франківської облради, євромайданівець та один з активістів, які підтримували голосування закону "Про очищення влади".

Розгляд справи стартував о 09:00.

Раніше ЦВК, зареєструвавши двох кандидатів "Волі" по мажоритарним округам, відмовила решті партійців. "Воля" вже провела акцію під ЦВК і подала позов до Київського адміністративного суду.

І

 

 

Теги: Київ