Прокурори скасували фіктивний тендер на ремонт ДНЗ

Максим Опанасенко
26 вересня 2014р. 10:17

Прокуратура Деснянського району Києва завадила незаконній передачі грошей фіктивному підприємству - на начебто капітальний ремонт дитсадка. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

 "Встановлено, що управління освіти Деснянської районної державної адміністрації при проведенні тендеру на капітальний ремонт дитячого садка №795 допустило порушення процедури торгів та незаконно визнало переможцем столичне підприємство. Як з’ясувалося в ході перевірки вказане товариство має ознаки фіктивності, а заявлена ним пропозиція виявилася найдорожчою. Крім того встановлено, що між Управлінням освіти та дитячим садочком навіть не було укладено договір на виконання робіт за державні кошти" - йдеться в повідомленні.

Аби зупинити закупівлю, прокурори написали подання начальнику управління держказначейства Деснянського району. Той зупинив бюджетне асигнування на рахунки фірми.

Тендер на ремонт 795-го дитсадка було підписано на початку вересня з ТОВ "Білтек Буд". Вартість цього договору - 4 372 983 гривень. Ця фірма зареєстрована в Києві, на маршала Рибалка, 11. Засновником і директором фірми є Валентин Шейко. Цікаво, що ця ж фірма у грудні 2013-го отримала замовлення на створення Алеї Слави на "Арсенальній" за 5,8 мільйонів гривень, а у січні - на протягнення інженерних мереж на проспекті Глушкова і підключення до них храму Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Московського Патріархату за 4,37 мільйони гривень.