Київрада збереться на засідання у четвер

Маша Землянська
26 вересня 2014р. 17:25

Чергове засідання Київради заплановане на четвер, 2-го жовтня. Відповідне розпорядження з'явилось на сайті мерії.

Також вже з'явився порядок денний:

"Враховуючи подання постійних комісій Київської міської ради, Президії Київської міської ради, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести до порядку денного пленарного засідання ІІ сесії Київради VІІ скликання 02.10.2014 такі питання:

Про підтримку депутатських запитів органам та посадовим особам. (Доп. Резніков О.Ю.)

Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) “Столиця”. (Доп. Хонда М.В.)

Про посилення контролю за якістю надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. (Доп. Пабат О.В.)

Про схвалення Київської Ландшафтної Декларації. (Доп. Луценко І.В.)

Про Регламент Київської міської ради. (Доп. Черніков О.М.)

Про внесення змін до рішення Київради від 19.06.2014 №9/9 «Про затвердження Положення про постійні комісії Київської міської ради» (Доп. Черніков О.М.)

Про питання містобудування та землекористування. (Доп. Прокопів В.В., Поліщук О.Г.):

Загальні питання:

 Про визнання таким, що втратило чинність рішення Київської міської ради від 01 жовтня 2007 року №496/3330 “Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю “РОЯЛТІ ТЕТРАБУД” земельної ділянки для будівництва та експлуатації житлового будинку з підземним паркінгом на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва”. (Доп. Меліхова Т.І.)

Надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки:

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (Є-1217)

Надання/Передача:

Про надання земельної ділянки Київському міському психоневрологічному диспансеру №4 для обслуговування будинків диспансеру на вул. Магістральній, 25/2 у Шевченківському районі м. Києва (Д-2281)

Про надання Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель та споруд лікарні на вул. Дегтярівській, 23 у Шевченківському районі м. Києва (Д-2525)

Про надання Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святого Великомученика Георгія Побідоносця у Солом’янському районі м.Києва земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування Храмового комплексу на вул. Георгія Кірпи, 1 у Солом’янському районі м.Києва (Д-6799)

Про надання Національному центру народної культури "Музей Івана Гончара" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування музейного комплексу на вул. Лаврській, 19 у Печерському районі міста Києва (Д-5722)

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки:

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальній соціальній установі "Київський міський комплекс соціальної адаптації інвалідів з розумовою відсталістю" на вул. Сиваській, 12/1 (лі. А) у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування комплексу соціальної адаптації інвалідів (К-22271)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальній соціальній установі "Київський міський комплекс соціальної адаптації інвалідів з розумовою відсталістю" на вул. Сиваській, 16 (літ. А) у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування комплексу соціальної адаптації інвалідів (К-22270)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Скуріхіну Олександру Вадимовичу та Скуріхіній Олені Анатоліївні на просп. Героїв Сталінграда, 6-д (літ. А) в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру (К-19545)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва на просп. Перемоги, 82-а у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та виробничої бази на просп. Перемоги, 82-а (К-22618)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" на вул. Льва Толстого, 59 у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель (К-22834)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Оболонському районному управлінню Головного управління МСВ України в місті Києві на вул. Червонофлотській, 21-а в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (К-22222)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на вул. Бориспільській у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка №233 (К-22802)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МАГАЗИН 450" на вул. Голосіївській,4 (літ. Б) у Голосіївському районі м. Києва для будівництва та обслуговування магазину (К-22342)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  (громадяни):

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Лозенко Світлані Миколаївні на вул. Комсомольській, 56-а у Солом'янському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-21342)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нечипоренку Андрію Борисовичу на вул. Маршала Будьонного, 9-в у Дарницькому районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-19858)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лукашевському Вячеславу Володимировичу на вул. Маслівка, 12-в у Дарницькому районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-19508)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Поліщук Любов Володимирівні на вул. Калініна, 53-а у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-20897)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Хуторненку Віктору Григоровичу на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі м.Києва для будівництва, експлуатації, обслуговування житлового будинку та господарських будівель (К-21008)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дендебері Ігорю Володимировичу на вул. Каменярів, 60-а у Солом'янському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21098)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Леонтюк Олені Василівні у пров. Лісному, 10-а у Дарницькому районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-19388)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Шишук Ірині Станіславівні на вул. Яблуневій, 12 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд (К-21094)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Щеголеву Сергію Миколайовичу на вул. Гоголя, 2-б у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації, обслуговування житлового будинку та господарських будівель (К-20712)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Троценку Артему Володимировичу на вул. Повітрофлотській, 65 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (К-21577)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Лесюку Анатолію Борисовичу та Лесюку Олексію Борисовичу у пров. Новонорадному, 5-б у Солом'янському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-21352)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Романовському Богдану Петровичу на вул. Передовій, 7-г у Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-22472)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Зубцю Віктору Миколайовичу на вул. Мостовій, 53-б у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (К-21307)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Миранюк Марії Олексіївні на вул. Охтирській, 3-а у Солом'янському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-19556)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Вількевичу Валерію Олександровичу на вул. Робітничій, 11а у Солом'янському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (К-21884)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дем'янченку Миколі Васильовичу на вул. Московській, 30-д у Солом'янському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (К-21316)

Відмова:

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії "КРОУН" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Прирічній, 17 в Оболонському районі м. Києва (А-20610).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії "КРОУН" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Прирічній, 19 в Оболонському районі м. Києва (А-20659).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії "КРОУН" в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Лайоша Гавро, 7 в Оболонському районі м. Києва (А-20599).

Різне.

 

Київський міський голова                                                              В.Кличко".

Теги: Київ , Київрада , земля , гроші