Кличко отримав премію за ЄвроМайдан

Максим Опанасенко
29 вересня 2014р. 14:09

Мер Києва Віталій Кличко разом з представниками ЄвроМайдану отримав премію імені Леха Валенси у польському Ґданську. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Премію, разом з мером Києва, приїхали отримувати співачка Руслана, міністр культури Євген Нищук, радник президента Ольга Богомолець, громадська активістка Тетяна Чорновол, міністр спорту Дмитро Булатов, екс-секретар РНБО Андрій Парубій і лідер "Свободи" Олег Тягнибок. 

"Ця премія - відзнака мільйонів українців, які піднялися в боротьбі за свою свободу і своє майбутнє, за демократію і справедливість. Премія Євромайдану, є і визнанням європейських прагнень України, яка за свій європейський вибір пролила кров. Це, в першу чергу, - увічнення пам'яті українських патріотів, що поклали своє життя на Майдані, знак пам'яті про героїв Небесної сотні", - заявив Кличко під час церемонії вручення премії.

Премію присуджують з 2008-го. ЄвроМайдан отримав її через вираження солідарності польського народу з Україною та підтримку проєвропейських зусиль українців. За даними мерії, вона "оцінена" у 100 тисяч доларів.

 

Теги: Київ