HeadHunter: Кожен другий співробітник - трудоголік

Маша Землянська
30 вересня 2014р. 10:16

48% офісних працівників вважають себе трудоголіками. І половина із них звинувачує в цьому зовнішні обставини. Такі результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

На питання: «Чи могли би Ви назвати себе трудоголіком?» — 48% білих комірців відповіли ствердно. Цей показник знизився у порівнянні з аналогічним опитуванням у 2012 році. Тоді трудоголіками вважали себе 56% офісних співробітників. Не дивно, адже той обсяг роботи, який два роки тому здавався явним «перебором», в умовах масових скорочень і перерозподілу обов’язків здається цілком нормальним.

Варто відзначити, що тепер офісні співробітники більше схильні звинувачувати в своєму «потягу до роботи» зовнішні обставини. Про це кажуть 26% опитаних. Ще 24% відповіли, що зараз складні часи, тому робота розцінюється як спосіб виживання. А ось начальника звинувачує значно менша кількість співробітників — усього 10%. Відзначимо, що в 2012 році цей відсоток був удвічі вищим. Більше за все працівники українських офісів звикли «звалювати» все на себе (29%). Проте заради справедливості треба відмітити, що два роки тому це число було ще вищим. Тоді 39% казали, що самі покладають на себе багато обов’язків.

 

 

Теги: Київ , гроші , робота