ВООЗ допомогла Україні з вакциною проти правця

Маша Землянська
30 вересня 2014р. 10:20

26-го вересня прибув другий транш гуманітарного вантажу від Всесвітньої організації охорони здоров’я – 300 тисяч доз правцевого анатоксину на загальну суму понад 325 тисяч гривень. Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець, в першу чергу вакцинами забезпечать області, де тривають бойові дії, та прикордонні регіони, які приймають поранених.

«Протиправцевий анатоксин в першу чергу необхідний для щеплення поранених, оскільки існує загроза зараження гострим інфекційним захворюванням. Разом з тим, нам вистачить цих обсягів і для того, щоб забезпечити країну вакциною у 2015 р. на 100%», - зазначив Лазоришинець.

До речі, буквально кілька днів тому, 22-го вересня ВООЗ надала Україні перший транш гуманітарної допомоги на суму два мільйони 400 тисяч гривень, що дасть змогу задовольнити потреби 170 тисяч пацієнтів протягом трьох місяців. Це медикаменти, медичне приладдя для багаторазового використання, медичне обладнання та предмети медичного призначення, анестезуючі препарати, анальгетики, протиалергічні та протиепілептичні препарати, антибактеріальні, серцево-судинні, дерматологічні препарати, набори для оперативних втручань тощо

 

Теги: Київ , гроші , ліки , МОЗ