Зять Пилипишина хоче обирати будінвесторів

Максим Опанасенко
30 вересня 2014р. 10:24

Депутат Київради Костянтин Яловий звернувся до мера міста Віталія Кличка з проханням включити його до постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації київських об'єктів. Про це йдеться в зверненні депутата.

Своє бажання Яловий пояснює метою "беззаперечного дотримання принципів відкритості та прозорості в роботі утворюваних виконавчих органів Київради, доступу депутатів-мажоритарників Київської міської ради... до участі у роботі по забезпеченню рівного захисту прав і майна громади".

Костянтин Яловий - зять екс-очільника Шевченківської РДА і нардепа Віктора Пилипишина, прізвище якого протягом останніх кількох днів пов'язане зі скандальною "народною люстрацією".

У порядки денні останніх двох засідань Київради було внесене рішення про виділення двох ділянок на Нивках для фірм, пов'язаних з родиною Віктора Пилипишина, зокрема - з його дочкою та дружиною. Частині депутатів вдалося "заблокувати" ці питання, змусивши Віталія Кличка перенести їхнє голосування.

Інвестиційні конкурси в Києві за останні кілька років перетворилися на корупційну схему. Мерія не публікувала повний перелік учасників конкурсу і їхні пропозиції, а оголошувала одразу переможця, який дуже часто виявлявся "невипадковою фірмою" з пулу діючих на той момент чиновників.

Теги: Київ